« wstecz

Aktualności » SENIOR – WZÓR DO NAŚLADOWANIA

wtorek, 02 lutego 2016

            W dniu 2 lutego 2016 r. funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego oraz Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji z s. w Radomiu spotkali się z mieszkańcami gminy Jastrzębia.

Podinsp. Aneta Pawlińska omówiła sposoby działania oszustów i uświadomiła niebezpieczeństwa jakie grożą osobom starszym. Przekazała cenne informacje, co zrobić w sytuacji, gdy ktoś podszywa się pod listonosza, hydraulika, czy funkcjonariusza policji.   Poinformowała także o konieczności ochrony swoich danych osobowych, które mogą być wykorzystane przez przestępców.

Ponadto podkom. Emilia Kosma oraz asp. sztab. Jan Borowski przedstawili sytuację pieszych oraz kierujących pojazdami poruszających się po drogach publicznych. Mówili również o obowiązku używania elementów odblaskowych poza obszarem zabudowanym. Przypomnieli jak ważne jest prawidłowe postępowanie seniorów, którzy są wzorem do naśladowania dla młodszego pokolenia.

Przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu, Pan Marcin Dąbrowski przekazał elementy odblaskowe, przestrogi dotyczące bezpieczeństwa i najlepsze życzenia dla wszystkich obecnych na spotkaniu.

Do życzeń dołączyli się przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji z s. w Radomiu oraz uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki  w Kozłowie, którzy wszystkim Babciom i Dziadkom zaprezentowali montaż słowno-muzyczny. 

 Spotkanie przebiegło w miłej świątecznej atmosferze.

Organizatorzy spotkania: Wójt Gminy Jastrzębia, Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Kozłowie, Komenda Wojewódzka Policji z s. w Radomiu oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu. 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa 
im. Tadeusza Kościuszki
w Kozłowie

Kozłów 87
26-613 Radom 15
tel.: (48) 344-77-06
e-mail:    pspkozlow@o2.pl
               ela_w6@op.pl

Z NASZEJ GALERII

Wszelkie prawa zastrzeżone © PSP Kozłów 2014 - 2021