Ostatni dzień przed wakacjami był dla wszystkich wyjątkowy. Przyniósł nagrody za ciężką pracę, stypendia za osiągnięcia, gratulacje za sukcesy, wyróżnienia za wyniki.
Był też okazją, by podziękować za trud, poświęcony czas, wyrozumiałość i cierpliwość...
Uczniowie klasy 8 po raz ostatni odebrali swoje świadectwa. Żegnaliśmy ich z wielkim wzruszeniem, życząc sukcesów w nowych placówkach.
Kolejny etap na edukacyjnej ścieżce kończą trzecioklasiści oraz zerówkowicze. Gratulujemy Wam i trzymamy kciuki za Wasze osiągnięcia.
Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele, życzymy Wam udanego odpoczynku. Spędźcie ten czas najlepiej jak potraficie, by wrócić we wrześniu z uśmiechem i energią do podejmowania wyzwań.
Bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia!