Bezpiecznie i w doskonałych humorach dojechaliśmy do Krościenka nad Dunajcem, gdzie zostaliśmy zakwaterowani w Willi Kinga. Piękna pogoda sprzyjała, więc nie marnowaliśmy czasu. Podziwialiśmy piękno naszego kraju, spacerując malowniczą trasą w Małych Pieninach. Zachwycaliśmy się rezerwatem przyrody - "Wąwozem Homole", byliśmy w Dębnie, gdzie obejrzeliśmy Kościół pw. św. Michała Archanioła. W tym kościele wpisanym na listę zabytków UNESCO kręcono słynnego "Janosika".
Zwiedziliśmy również Krościeńko, miasteczko, które nas gości.