Dla naszych młodszych uczniów przygotowaliśmy piknik czytelniczo-artystyczny, który był realizacją Międzynarodowej Akcji "Czytanie na Polanie". Opuściliśmy szkolne sale i na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody zagłębiliśmy się w lekturze. Dzieci wysłuchały z zainteresowaniem wyjątkowej historii o Pchle Szachrajce, a następnie mogły pokazać swoje talenty plastyczne, malując kwiaty wg własnego pomysłu. Na kocykach piknikowych słuchacze znaleźli wiele książeczek, które wzbudziły ich zainteresowanie. "Czytanie na Polanie" było kolejnym działaniem promującym czytelnictwo wśród najmłodszych.
Edyta Skrok