« wstecz

Aktualności » PODSUMOWANIE TYGODNIA BEZPIECZEŃSTWA

piątek, 27 września 2019

    27 września 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Kozłowie  odbyło się podsumowanie „Tygodnia Bezpieczeństwa” realizowanego w okresie od 22 do 27 września. Celem działań było propagowanie zdrowia i bezpieczeństwa wśród  uczniów.

Tego dnia odbyła się próbna ewakuacja z udziałem Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jastrzębi, którzy przypomnieli uczniom o właściwych zachowaniach w sytuacji zagrożenia pożarem oraz zaprezentowali sprzęt i wyposażenie wozu strażackiego.  Dodatkowo dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz pokazach ratowniczych. Pod bacznym okiem Strażaków starsi  uczniowie samodzielnie przeprowadzali działania mające na celu udzielanie pomocy w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu. 

    Podsumowanie działań uświetnił swoją obecnością Pan Marcin Ciężkowski- Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu, który osobiście uświadamiał najmłodszym uczniom naszej szkoły jak ważne jest noszenie odblasków, aby być bezpiecznym i widocznym w ruchu drogowym. Wszystkie przedszkolaki i pierwszaki  otrzymały od Pana Dyrektora odblaski i węża świetlnego, dzięki któremu będą mogły bezpiecznie poruszać się po drogach.

KONTAKT

Szkoła Podstawowa 
im. Tadeusza Kościuszki
w Kozłowie

Kozłów 87
26-613 Radom 15
tel.: (48) 344-77-06
e-mail:    pspkozlow@o2.pl
               ela_w6@op.pl

Z NASZEJ GALERII

Wszelkie prawa zastrzeżone © PSP Kozłów 2014 - 2019